درباره ما

about us


پاکت سازی دنیای نوین در سال 1352 تأسيس شد . اين مجموعه فعاليت خود را تا زمان حاضر در زمينه توليد انواع پاكت ادامه داده است و از قديمي ترين مجموعه ها در اين حوزه محسوب مي شود .
در زمان شروع به كار اين مجموعه كاغذ توسط دست قالب زده مي شد و توسط دست نيز ساخته مي شد . اكنون با گذشت بيش از سه دهه از آن زمان تحول و پيشرفت چشم گيري در زمينه توليد پاكت مشاهده نمي كنيم و تنها مرحله قالب زني كار پيشرفت مختصري داشته است .
مجموعه پاکت سازی دنیای نوین در سال هاي اخير با مشاهده نياز بازار به ايجاد تحول تصميم به توسعه و رشد در شاخه هاي مختلف صحافي پاكت گرفته و در اين راستا با بازديد از كارخانجات پاكت سازي در اروپا و آسيا و الگوبرداري از آنها در نحوه ساخت پاكت و سرويس دهي به مشتريان و همچنين بازديد از ماشين آلات پاكت سازي در نمايشگاههاي مختلف و اقدام به خريد اين ماشين آلات و تجهيزات ، بستري مناسب براي دگرگوني در نوع صحافي پاكت فراهم آورده تا به جبران عقب افتادگي اين صنعت نسبت به صنايع چاپ داخل كشور بپردازد .
همچنين اين مجموعه در سال 84 با ايجاد استانداردهاي آزمايشي جهت طراحي پاكت كه با استقبال طراحان و چاپخانه داران نيز مواجه شده زمينه را براي يكپارچه سازي ابعاد پاكت در داخل كشور فراهم آورده است . مزيت اصلي اين استانداردها كه با رعايت نكات آنها حاصل مي شود طراحي اصولي پاكت است كه موجب افزايش سرعت ساخت و افزايش كيفيت مي شود و همچنين به كاهش هزينه ها كمك مي كند .